O mnie

foto: story catcher

Mama w rozjazdach to właśnie ja :) Urodzona optymistka, twardo stąpająca po ziemi. Od  212 roku mama rozpieszczanego synka, żona wspaniałego męża, :) Od narodzin synka co pół roku w innym miejscu ( spec od przeprowadzek ;) )uwielbiająca, taniec, muzykę, modę oraz podróże. Gotowanie to moja pasja, która narodziła się wraz z… alergią ;) Pasjonatka zdrowego stylu życia – w granicach rozsądku :) Świadomie na diecie roślinnej, bo zdrowie moich najbliższych jest dla mnie najważniejsze. To właśnie bycie mamą przekonało mnie do założenia  bloga. Mam nadzieję, że zostaniemy razem na dłużej :*

Na moim blogu znajdziesz porady dotyczące diety roślinnej. Dlaczego ta właśnie dieta jest najzdrowsza i jak stać się sałatożercą. Bycie na diecie roślinnej pozwala zachować zdrowie i uśmiech oraz dostarcza nam sił, których tak bardzo potrzebujemy w dzisiejszym zabieganym świecie. Na blogu mam dla ciebie również przepisy, aby ułatwić tobie znalezienie inspiracji kulinarnych.

Dla mnie świadomość zagrożenia pochodząca z pożywienia jest najważniejsza. Pamiętajmy, że zdrowie opiera się na równowadze, dlatego w weekend jak pozwolisz sobie na niezdrową przekąskę czy pizze z przyjaciółmi to świat się nie zawali. Najważniejsze aby 90% naszego pożywienia stanowiły wartościowe pokarmy, przecież każdy ma swoje zachcianki ;)

Moje motto:

” Jedz tyle, aby nie być głodnym. Dieta to nie rozwiązanie,  a zdrowe odżywianie to styl życia”